Скопјанка нападната од глутница кучиња на „Ленинова“

110

Млада скопјанка вчера била нападната од повеќе кучиња на улицата „Аминта Трети“ во Скопје.

Како што информираат од МВР, М.М.(35) од Скопје пријавила дека околу 03.00 часот на улицата била нападната од глутница кучиња – бездомници, при што едно од нив ја каснало за левата потколеница и надколеница.

Skin Delight

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.