петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Скопската обиколница отворена за сообраќај

obikolnica

Поврзани вести

Авто мото сојузот на Македонија информира дека скопската обиколница денес ќе биде отворен за сообраќај.

Оттаму информираат дека продукциската куќа „CHIC FILMS“ и „МАНУФАКТУРА ПРОДУКЦИЈА“ за денеска закажаното снимање на францускиот филм го откажале поради што обиколницата ќе биде отворена за сообраќај.

Скопската обиколница повторно ќе биде затворена за сообраќај во понеделник.

Најчитани вести