вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Скопската обиколница утре затворена за сообраќај

obikolnica

Поврзани вести

Поради снимање на францускиот филм „А фонд”, скопската обиколница, утре, од 5 до 18 часот, ќе биде затворена за сообраќај, соопшти „Манифактура продукција“.

Најчитани вести