Македонија

Скопски менаџер и познат ракометар фатени на дело со две танчерки – едниот ќе останел без гениталии

Скопски менаџер и познат ракометар фатени на дело со две танчерки – едниот ќе останел без гениталии

Познат менаџер и популарен ракометар вчера се најдоа во тешка ситуација, кога девојката на менаџерот влегла во станот и ги фатила жива двајцата другари како се забавуваат во кревет со две сестри од Ниш ангажирани како танчерки кај нас. Љубоморната девојка во афект пробала да му ги отсече гениталиите, во што едвај успеал да ја спречи, пишува порталот Убавина и здравје.

Ова се случило вчера во 17 часот на улица Комаров во скопската населба Аеродром.

Според зборовите на соседите кои ја чуле буката, велат дека од станот кој се наоѓал во нивниот влез кои инаку бил изнајмен постојано се слушале караници, и женски гласови. Но сепак кулминацијата била вчера, пишува порталот Убавина и здравје.

-Излегов во ходникот бидејќи слушнав галама, гужва,лупање по вратите. изјави за порталот 74-годишната бабичка Милица, најблиска сосетка.

-Во ходникот истрча еден дечко потполно гол, а зад него неговата девојка,со нож во рака. Го кутна на земја и викаше дека ќе му ја исече онаа работа. Многу се потресов ми скокна притисокот бидејќи сум срцев болесник. За среќа притрча другото момче и уште дна девојка и успееа да и го земат ножето, вели баба Милица.

Инаку како што дознава Убавина и здравје најмногу преплашен бил ракометарот кој ги молел девојките и неговиот пријател побрзо да ја смираат ситуацијата за сето ова да не излезе во јавност.