четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 0

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Оваа скриена камера не заврши смешно

kina-policija

Поврзани вести

На крај се испостави дека оваа шега воопшто не е добра, па така скриената камера заврши неславно.

Две момчиња во Кина сакаа да се пошегуваат со минувачите така што симулираа престрелка. Она што на крај се случи беше застрашувачко!

Оваа шега што момчињата ја снимале веќе некое време е популарна на интернет – идејата била да ги преплашат минувачите кои што ќе помислат дека се сведоци на убиство.

На крај се испостави дека тој вид шега носи одредени ризици – имено еден од минувачите бил полицаец во цивил, кој реагираше на ниво на својата должност. Погледнете што се случи.

Најчитани вести