петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Слаѓана Милошевиќ е тешко повредена

453245_sladjana-milosevic_ff

Поврзани вести

Пејачката Слаѓана Милошевиќ во петокот спрема саботата, при пад се здобила со тешки повреди на градната коска, зглобовите, рацете, а има и згмечување на внатрешните органи.

По тој повод се огласи и нејзиниот ПР-тим . Во соопштениетo наведуваат дека некогашната кралица на југословенската рок музика со братот Горан Милошевиќ по падот заминале во болница каде што лекарите, наводно одбиле да и пружат помош па заминале во приватна болница.

Не е наведено како Милошевиќ паднала и се здобила со повреди.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести