сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Слаткар и Сања утре прават свадба

sanja-slatkar

Последни вести

Поранешната манекенка Сања Николиќ и раперот Марко Маринковиќ- Слаткар, утре ќе го изговорат судбоносното „Да“ на приватна церемонија пред најблиските роднини и пријатели.

На свадбената церемонија се поканети околу 250 гости, пред кои Сања и Слаткар ќе се заколнат на вечна љубов.

Овој пар е во врска веќе неколку години, а Слаткар ја побара Сања за жена пред крајот на 2013 година.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести