петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Случајно се застрелал на свадбата на синот

pistol

Поврзани вести

Полицаецот Д.Ш. од Србија во сабота случајно пукал во себе со пиштол на свадбата на својот син.

Тој си пукал во раката од службениот пиштол, а полицијата се сомнева дека куршумот се заглавил во пиштолот и нивниот колега несакајќи пукал.

На помош веднаш дошле сватовите, по што повредениот бил пренесен во локалната болница. Тој бил задржан на лекување и ја пропуштил свадбата на својот син.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести