вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Слушнете ја новата песна на Каролина Гочева и Дуке Бојаџиев

Слушнете ја заедничката песна на Каролина Гочева и Дуке Бојаџиев

Слушнете ја заедничката песна на Каролина Гочева и Дуке Бојаџиев

Поврзани вести

Каролина Гочева и Дуке Бојаџиев синоќа ја промовираа песната „Зборови немам“, која е нивна прва музичка соработка.

Музиката, текстот и аранжманот се на Бојаџиев.

Слушнете:

Најчитани вести