вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Smart Serum Custom-RepairSerum – вашата кожа ќе ви биде благодарна

Компанијата Clinique и овој пат се потруди да им овозможи на потрошувачите нешто ново и корисно за нивната кожа. Со новиот Smart Serum Custom -Repair Serum презентираат единствена формула што ќе создаде кожа каква што посакувате.

kli

Последни вести

PhotoGrid_1406446788653

Ако се прашувате зошто Smart Serum Custom -Repair Serum-от е добар за вас, одговорот е дека го поправа оштетувањето што го гледате, но и она што не го гледате.

Компанијата Clinique и овој пат се потруди да им овозможи на потрошувачите нешто ново и корисно за нивната кожа. Со новиот Smart Serum Custom -Repair Serum презентираат единствена формула што ќе создаде кожа каква што посакувате.

Кожата го памети секој одмор на плажа, секој магловит ден, секој роденден. Водени од испитувања, постојат оштетувања кои на нас не ни се веднаш забележливи, а ги има во секој период од животот. Со тек на време, оштетената кожа испраќа сигнал кој го поттикнува нашиот серум во акција, создавајќи отпор ако е потребен и каде е потребен.

Затоа тука е Smart Serum Custom – Repair Serum, одличен за кожата на секоја возраст. Вашата кожа ќе ви биде благодарна, а и вие ќе се чувствувате многу поубаво, помладо и посвежо.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести