вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 0

Со „SMILE“ намсевката е уметност и извор на позитивна енергија

“SMILE" е музички проект кој настана како соработка со Стоматолошка Ординација Д-р Сашо Стоев, со цел да се подигне свеста за насмевката и важноста на позитивната енергија.

песна

Поврзани вести

Навистина ми е мило што бев дел од овој тим и се надевам дека синглот ќе ви донесе насмевки и позитивна енергија каква што будеше во мене кога ја снимав оваа песна. – изјави Боби Мојсоски.
Текстот е на Марија Филева Стоев, музиката на Мартин Милески, а аранжманот на Димче Китрозоски. Спотот е во продукција на Kumev brothers production

Најчитани вести