недела, 25 јуни 2017  |  Вести денес: 41

Смрзнаа од страв: Хорор што вечно ќе го паметат! (ВИДЕО)

Untitled

Поврзани вести

Дали сте дел од оние луѓе кои се вртат постојано позади себе мислејќи дека некој ве следи или пак за време и после гледањето на хорор филм се чувствувате преплашено?
Дури и да не се пронаоѓате во овие два случаи, некогаш во животот сигурно сте почувствувале страв.

Лицата во видеото подолу, без сомнеж, дефинитивно почувствувале голем страв…

 

Најчитани вести