петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Снаа претепала свекрва во Скопје

tepackaslika

Поврзани вести

Снаа претепала свекрва во Скопје и и нанела тешки повреди.

Седумесетгодишната Е.С. пријавила дека физички била нападната во својата куќа од страна на снаата.

Старицата била однесена во болница каде и биле констатирани тепки телесни повреди и била задржана на лекување.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести