сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

Снимен моментот кога се случи земјотресот (ВИДЕО)

bliz-640x362

Поврзани вести

На својот YouTube канал, 13- годишните близначки од Скопје, Ива и Ана, објавија видео од моментот ког се случи земјотрес во Скопје вчера, сред снимање на нивното ново видео.

Погледнете ја нивната реакција:

 Еве уште неколку видеа кои го „фатија“ моментот кога Скопје го потресе земјотрес со амплидуда од 5,3 степени според Рихтер.

Најчитани вести