петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 1

СНИМКА ОД ДРОН: Масовен митинг на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата

dron

Поврзани вести

 Студеното време не успеа да ги спречи повеќе од 80.000 граѓани од цела Македонија да дојдат во Скопје на централниот сенароден митинг на владејачката коалиција „За подобра Македонија“ и да им дадат поддршка на политиките кои гарантираат подобар живот сигурност, унитарност и единственост на Македонија и македонскиот народ.

 

Најчитани вести