сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 0

СНИМКА ОД ДРОН: Ништо не ги запира, илјадници граѓани маршираат во Скопје (ФОТО)

dron-4

Последни вести

Илјадници граѓани и денеска маршираат во Скопје во знак на поддршка на Граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“, која протестира за отфрлање на Тиранската платформа и се спротивставува на избор на претседател на СОбранието кој не се откажал од истата.

 

 

dron-3

Најчитани вести