петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Снуп Дог стана дедо

snu1-630x378

Последни вести

Раперот Снуп Дог стана дедо и ги сподели среќните вести на неговиот Инстаграм профил.

Најстариот син на 43-годишниот Снуп, Корд и неговата сопруга Џесика добија син кој го крстија Зион.

Ова е прво внуче на легендарниот рапер.

snu2-630x630

Најчитани вести