вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Со автомобил влета на плажа на Халкидики (ВИДЕО)

Жената од непознати причини загубила контрола врз луксузното „БМВ“ и со автомобил излетала на плажата и завршила во морето.

Со автомобил влета на плажа на Халкидики

Со автомобил влета на плажа на Халкидики

Поврзани вести

Жена со автомобил влетала среде плажа на Халкидики во Грција и завршила во морето. Возилото било со романски регистарски ознаки.

Несреќата се случила на грчкиот остров Амуљани, а според информациите нема повредени, причинета е само материјална штета.

Жената од непознати причини загубила контрола врз луксузното „БМВ“ и со автомобил излетала на плажата и завршила во морето.

 

Прочитајте повеќе:

Ако одите на одмор во Грција ова се цените по ресторани и плажи Со новите цени освен Грците ќе бидат погодени и голем број туристи кои што летово планираат да одмараат таму…

Дали кризата во Грција може да влијае на вашиот одмор? Покрај тоа што граѓаните беа предупредувани дека ако одат во Грција задолжително да понесат готовина, порталот travelmgazine.rs, наведува неколку клучни работи што би требало да ги имате во предвид пред да тргнете на одмор…

Најчитани вести