среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 14

Со Ибра никогаш не е досадно

ibra

Поврзани вести

Секогаш контроверзниот но интересен напаѓач на ПСЖ, Златан Ибрахимовиќ за клубскиот тв канал ги наведе според него најдобрите 11 фудбалери во моментов, пропратени со интересни придавки. Со оглед дека се работи за доста самобендисан фудбалер, тој си направи место во тимот и за себе, односно за фудбалскиот “Бог”.

Погледнете го видеото..

Најчитани вести