понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Со камион удрил во ограда во Драчево, починал на лице место

soobrakajna-nesreka

Поврзани вести

Едно лице загина во сообрќајна несреќа што рано утрово се случи на улицата Драчевска во истоимената скопска населба, информира полицијата.

Според првичните информации несреќата се случила кога товарно возило „ТАМ“ удрило во ограда по што возачот починал на лице место.

Полицискиот увид е во тек по што ќе бидат познати повеќе детали.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести