петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Со кран закачил жици од бандера и починал од струен удар

brza pomos

Последни вести

Попладнево околу 16 часот се случила несреќа во Гостивар кога 34 годишниот Ружди Т. во фирмата „Џиџи Комерц“ го растоварал камионот, јавува Пресс 24.

Во моментот кога кранот ги закачил жиците од блиската бандера, Ружди го удрил струен удар и починал на лице место.

Од полицијата и официјално ги потврдуваат информациите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести