сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 38

Со купен дом за Велигденските празници – вреден подарок од Адора

Адора инженеринг 15 години гради сигурни, квалитетни, економични и комфорни домови на атрактивни локации

Veligdneski podarok so kupen dom vo Adora

Последни вести

Во духот на традицијата Адора инженеринг секогаш да нуди повеќе од дом, со секој купен стан од оваа компанија до 1-ви мај, купувачите ќе добијат вреден подарок.

Со цел на граѓаните да им го разубави празнувањето на најголемиот христијански празник – Велигден, со склучен преддоговор за купен стан и реализирана уплата, Адора обезбеди подарок за купувачите, вредносен ваучер за набавка на корисен апарат за новото домаќинство.

Адора Flatiron Скопје

Адора инженеринг 15 години гради сигурни, квалитетни, економични и комфорни домови на атрактивни локации како Адора Flatiron во срцето на Скопје, комплексот во општина Аеродром и Адора Diamond Garden во Карпош-Тафталиџе, возвраќајќи им постојано на купувачите за довербата, со изненадувања, подароци и награди за среќен дом.

Адора Flatiron

Најчитани вести