среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Со луксузното руменило на Estee Lauder целата година ќе ви биде лето

bronzer_2

Последни вести

bronze_3Доколку сакате исончан тен во текот на целата година тогаш руменилото Bronze Goddess powder bronzer е вистинско решение за вас. Со ова ултра луксузно руменило на Estee Lauder, целата година ќе ви биде лето.

Откако ќе го нанесете, нежната пудра ќе им даде на вашето лице, рамењата и деколтето заводлив, бронзен изглед.

Единствената комплексна формула во која нема масло ќе ви овозможи да се чувствувате комотно, без непотребен сјај на лицето.

Најчитани вести