петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Со нож ограбил аптека на „Зегин“

ograbena-apteka-zegin-vo-taftalidze-147281

Поврзани вести

Ограбена аптеката Зегин на улица „Московска“ во Скопје.

Непознат сторител маскиран со закана со нож од аптеката одзел 4.500 денари. Се преземаат мерки за откривање на сторителот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести