петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Собраниска седница за пратенички прашања

mksobranie

Последни вести

Собранието на Република Македонија денеска ќе ја одржи 33. седница.

На седницата пратениците ќе поставуваат прашања до членовите на Владата.

Најчитани вести