недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Собраниска седница за пратенички прашања

sobranie

Последни вести

Собранието на Република Македонија денеска ќе ја одржи 38. седница на која на дневен ред се поставување пратенички прашања.

Ова е втора седница за поставување пратенички прашања годинава.

Најчитани вести