сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Собраниска седница за пратенички прашања

sobranie

Последни вести

Собранието на Република Македонија денеска ќе ја одржи 52-та седница, на чиј дневен ред се поставување пратенички прашања.

Седница за поставување пратенички прашања најчесто се одржува последниот четврток во месецот.

Најчитани вести