четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Собраниска седница за пратенички прашања

Во Собранието денеска седници на четири собраниски комисии

Во Собранието денеска седници на четири собраниски комисии

Последни вести

Собранието на Република Македонија денеска ќе ја одржи 27. седница.

На собраниската седница ќе бидат поставувани пратенички прашања.

Најчитани вести