недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Фото: Софија Вергара лудо се забавуваше на доделувањето на „Еми“

sofija-vergara-1409126883-45442

Последни вести

Холивудската латино убавица, со колумбиско потекло, Софија Вергара, лудо се забавуваше на гламурозното 66-то доделување на наградите „Еми“.

Таа распположено поозираше пред фотографите, па еве што тие уловија:

sofija-vergara-1409125289-45420

sofija-vergara-1409125685-45422

sofija-vergara-1409125756-45426

sofija-vergara-1409125783-45428

sofija-vergara-1409125855-45430

sofija-vergara-1409125920-45432

sofija-vergara-1409125950-45434

sofija-vergara-1409126005-45436

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести