петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Рецепт: Сок за неверојатно зајакнување на имунитетот

sok-portokal

Поврзани вести

Ова е сок полн со витамини кој истовремено ќе ви помогне за зајакнување на имунитетот.

Сезоната на настинки и грипови само што не почнала, па така овој сок од портокали, цитрон и киви ќе ви помогне да го одржите имунитетот во тип-топ форма.

Само кивите…

Најчитани вести