четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Сончев и пријатен неделен ден

Ужвајте во прекрасниот неделен ден

esenslikavreme

Поврзани вести

Времето денеска во Македонија ќе биде сончево со слаб југоисточен ветер.

Температурите ќе се движат од шест до 17 степени.

Во Скопје и околината ќе преовладува слично време со температура до 15 степени.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести