понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Сончево и многу топло со слаб ветер

summer-sunrise-225764-640x320

Поврзани вести

Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со слаб променлив ветер.

Температурата ќе се движи од 28 до 37 степени.

Во Скопје слично време со температурата до 36 степени.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести