сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Сончево време до четврток

sunny-500

Поврзани вести

Во следните денови времето ќе биде претежно стабилно, сончево и значително потопло.

Од четврток во попладневните часови можна е изолирана нестабилност со краткотраен пороен дожд и грмежи.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести