среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Тешка сообраќајка кај Демир Капија

ФОТО: Тешка сообраќајка кај Демир Капија

ФОТО: Тешка сообраќајка кај Демир Капија

Поврзани вести

Тешка сообраќајка се случила вечерва во близина на Демир Капија. До несреќата дошло кога џип се забил во „сканија“.

На местото веднаш пристигнале Брза помош и полиција. Жртви нема, а повредените веќе се пренесуваат со брзата помош.

Испратено од: Ненад Меновиќ

Најчитани вести