среда, 28 јуни 2017  |  Вести денес: 0

Сообраќајка кај аеродромот во Охрид (ВИДЕО)

Засега нема информации за повредени, освен за настаната материјална штета.

soobrakajka-1-640x360

Последни вести

Попладнево се случила сообраќајна незгода во близина на охридскиот аеродром, поточно од страната на патниот правец Охрид- Струга, објави Охрид 1.

Засега нема информации за повредени, освен за настаната материјална штета.

Најчитани вести