недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 49

Сообраќајка кај Градска болница (ФОТО)

Голема колона возила утрово имаше на булеварот „Кочо Рацин“, а и сообраќајот на булеварот „11 октомври“ кај автобуската станица кај зелен пазар, исто така беше закочен.

soo-gradska

Последни вести

Сообраќајна несреќа која се случила на крстосницата кај градската болница „Св. Наум Охридски“ утрово направи метеж во сообраќајот на повеќе улици во центарот на градот, објави „Курир“.

Голема колона возила утрово имаше на булеварот „Кочо Рацин“, а и сообраќајот на булеварот „11 октомври“ кај автобуската станица кај зелен пазар, исто така беше закочен.

1soo gradska

Најчитани вести