вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 17

Сообраќајка кај Пресека, сообраќајот во прекин

policija-1-3

Последни вести

Утрово од 9 часот и 15 минути поради сообраќајна незгода на автопатот Охрид – Скопје кај „Пресека“, сообраќајот е во прекин во двата правци, информираат од Автомото сојузот на Македонија.

Најчитани вести