понеделник, 29 мај 2017  |  Вести денес: 20

Сообраќајка кај ТЦ „Скопјанка“, повредено едно лице

сообраќајка

Последни вести

Сообраќајка се случи вечерва во близина на трговскиот центар „Скопјанка“, во која е повредено најмалку едно лице.

Во несреќата учествувале патнички моторни возила „Југо“ и „Опел Корса“.

На местото е присутна екипа на Брза помош.

Најчитани вести