четврток, 27 април 2017  |  Вести денес: 5

Сообраќајка кај Зајас, патот блокиран

policija-31

Последни вести

На магистралниот пат А2 Кичево- Скопје, кај село Зајас, поради сообраќајна незгода, сообраќајот е во прекин во двата правци – соопштија од АМСМ.

Најчитани вести