сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 31

Сообраќајка на автопатот кај Маџари, едно лице повредено

Според првичните информации има едно повредено лице, а се работи за женско лице кое веднаш по несреќата е пренесено во болница.

полиција

Последни вести

Сообраќајна незгода помеѓу комбе и автомобил „опел“ се случила во 16:40 минути на автопатот кај населбата Маџари.

Најчитани вести