понеделник, 29 мај 2017  |  Вести денес: 20

Сообраќајка на Илинденска, четворица повредени (ФОТО)

Во судирот учествувале: „поло“, „саксо“ и „кади“, со скопска, струмичка и кривопаланечка регистрација.

Сообраќајка на Илинденска, четворица повредени

Сообраќајка на Илинденска, четворица повредени

Поврзани вести

Пред околу еден час на „Илинденска“, во близина на трговскиот центар „Скопје сити мол“ се случи тешка сообраќајка несреќа во која учествуваа три возила, објави „Телеграф“.
Во судирот учествувале: „поло“, „саксо“ и „кади“, со скопска, струмичка и кривопаланечка регистрација.

Од полицијата информираат дека има четворица повредени и дека се испитуваат причините за несреќата.

Фото: Телеграф.мк/Влатко Перковски

Најчитани вести