четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 0

Сообраќајка на излезот од Охрид, во близина на бензинската на „Лукоил“

Возило од марката „Пежо 306“ со струшки регистерски таблички, вечерва нешто пред 18:00 часот се преврте на излезот од Охрид, после бензинската станица на „Лукоил“.

soobrakajka12053

Поврзани вести

Неофицијално нема потешко повредени, а до незгодата дошло поради неприлагодена брзина на условите на патот.

????????????????????????????????????Неофицијално во сообраќајката нема повредени лица.Охридската противпожарна екипа нешто после 18:00 часот интервенираше со две возила.

Од СВР Охрид најавуваат повеќе информации за во текот на утрешниот ден.

Најчитани вести