недела, 20 август 2017  |  Вести денес: 10

Сообраќајка на мостот „Гоце Делчев“

soobrakajka-vlada-640x384

Последни вести

Утринава се случи сообраќајна несреќа на мостот „Гоце Делчев“ во близина на Владата на Република Македонија.

Според неофицијални информации, девојка била прегазена од џип.

Очевидци за КУРИР велат дека на местото на несреќата веднаш пристигнала Брза помош.

ФОТО: КУРИР

Најчитани вести