сабота, 29 јули 2017  |  Вести денес: 22

Сообраќајка на патниот правец Росоман – Кавадарци, сообраќајот во прекин

лента

Последни вести

Поради сообраќајна несреќа на патот Росоман-Кавадарци сообраќајот е во прекин во двата правца.

Соораќајната несреќа се случила во 16:20 часот кај местото Северова Падина. На местото на несреќата се врши увид.

Најчитани вести