вторник, 27 јуни 2017  |  Вести денес: 13

Сообраќајка на патот Тетово-Гостивар, сообраќајот пренасочен

avtopat

Поврзани вести

Поради сообраќајна несреќа од 10:25 часот изутрина се пренасочува сообраќајот на автопатот Тетово-Гостивар, пред „Неготинска петља“.

Сообраќајот е пренасочен кон  селата.

Најчитани вести