четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 9

Сообраќајка во Аеродром – Aвтомобил качен на жардиниера

Се' уште нема информации за можни повредени и за настанатата штета.

3-4-640x360

Последни вести

Сообраќајна несреќа се случи изутринава на булеварот Јане Сандански спроти Три Бисери во Аеродром, објави ТВ Нова.

Засега нема официјални информации како дошло до несреќата, но според фотографиите може да се заклучи дека возачот движејќи се со поголема брзина изгубил контрола над возилото, по што удрил во ѕидот меѓу двата коловоза.

Се уште нема информации за можни повредени и за настанатата штета.

Сите фотографии можете да ги видите на сајтот на ТВ Нова.

 

Најчитани вести