вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 36

ФОТО: Страшна сообраќајка во Прилеп

soobrakjaka-prilep

Поврзани вести

Страшна сообраќајка и во Прилеп на новогодишната ноќ, пишува „Курир“.

Возачот загубил контрола и со возилото марка Сеат излетал од пат и паднал во канал. Засега не е познато дали има повредени лица и колкава е материјалната штета.

Најчитани вести