петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 1

Сообраќајка пред Собрание (ФОТО)

Повредени лица нема, само предизвикана е материјална штета, а сообраќајот се одвива отежнато со регулирање на полицијата.

soobrakajka-sobranie

Последни вести

Сообраќајка среде центарот на Скопје ги вознемири граѓаните, објави Вечер.

Околу 19 часот на крстосницата пред Собранието се случи сообраќајна несреќа во која учествува два автомобили, од кои едниот од силниот удар завршил во семафот и го урнал.
421809-go-srushi-semaforot-na-raskrsnicata-pred-sobranie-1

Повредени лица нема, само предизвикана е материјална штета, а сообраќајот се одвива отежнато со регулирање на полицијата.

421806-go-srushi-semaforot-na-raskrsnicata-pred-sobranie-768x432

Најчитани вести