вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

Сообраќајка на Илинденска, се судриле Мерцедес и Рено Меган (ФОТО+ВИДЕО)

soobrakajka

Поврзани вести

Сообраќајна несреќа вечерва се случи на Илинденска , се судрија два автомобили, Мерцедес и Рено Меган. Во Мерцедесот имало две машки лица, а во Реното една девојка, објави Вечер.

soobrakajka-ilindenska

На местото на настанот пристигнала Брза Помош при што беше констатирано дека нема повредени.

По ударот Мерцедесот се излизгал и отишол 70-тина метри понатаму. На местото на настанот се очекува да пристигне и полиција.

Најчитани вести