сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Сообраќајка кај Агино село, сообраќајот во прекин за камиони и автобуси

soobrakajka.jpg-500

Поврзани вести

Поради сообраќајна незгода на патниот правец Куманово – Скопје (кај Агино село), сообраќајот за тешки товарни возила и автобуси е во прекин.

За останатите видови возила сообраќајот е дозволен

Најчитани вести